Usługi BHP i PPOŻ na najwyższym poziomie

bhp-rzeszow

KOF Regard to dynamicznie rozwijająca się firma oparta na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach starannie dobranego zespołu specjalistów. Oferta skierowana jest do firm i instytucji, które cenią sobie profesjonalizm, terminowość oraz indywidualne podejście do klienta. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta oraz optymalizacją kosztów i wyszukanie rozwiązań, które będą zapewniały najwyższy standard ochrony zgodny z założeniami budżetowymi klienta.

Nasi klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy usług, które świadczymy (od kompleksowej usługi zarządzania bezpieczeństwem w firmie do szkoleń, audytów, kursów pierwszej pomocy, ochrona danych osobowych i obiektów) w ramach przygotowanych pakietów lub w razie potrzeby z  indywidualnie przygotowanej oferty. Z powodzeniem wspieramy działania z zakresu BHP i PPOŻ na terenie wszystkich województw (z powodzeniem obsługujemy sektor BHP Rzeszów) w zarządzaniu bezpieczeństwem organizacji dając tym samym komfort do rozwoju decydujących kwestii w firmie. Potwierdzeniem wysokich standardów obsługi są opinie naszych klientów oraz stale powiększająca się oferta między innymi o kompleksowe zaopatrzenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

Usługi BHP Rzeszów na najwyższym poziomie

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, proponujemy klientom skuteczne i nowoczesne rozwiązania z zakresu BHP, które obejmują przygotowanie i wdrożenie procedur niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie czy instytucji. Z powodzeniem oceniamy ryzyko zawodowe na stanowiskach pracy, przeprowadzamy szkolenia wstępne i okresowe, przeprowadzamy audyty czy też obowiązkowe przeglądy gaśnic i hydrantów. Zajmujemy się też doradztwem technicznym w zakresie dostosowania budynków do wymogów formalnych. W razie potrzeby reprezentujemy klientów przed Inspekcją Sanitarną oraz Państwową Inspekcją Pracy. Kompleksowo zajmiemy się sprawami związanymi z postępowaniami powypadkowymi.


Ochrona PPOŻ


Ochrona przeciwpożarowa w firmie to nie tylko obowiązek wynikający z przepisów prawa, które powinny być przestrzegane z najwyższą starannością i konsekwencją, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i życie pracowników. Dlatego nasza kadra posiada niezbędne certyfikaty i uprawnienia do przeprowadzenia audytów z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Po kontroli istnieje możliwość zaprojektowania systemu ochrony przeciwpożarowej opartego na doświadczeniu i dobrych praktykach gromadzonych przez lata pracy w różnych firmach i instytucjach. Przygotowujemy i wdrażamy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, dokumenty zabezpieczające przed wybuchem, systemy przeciwpożarowe, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy oddymiania oraz ćwiczenia z  obsługi sprzętu PPOŻ i próbne ewakuacje. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, skupiając się na wypracowanym przez lata wysokim standardom i rozbudowanej strukturze wewnętrznej.

Zaufanie i wysokie standardy BHP Rzeszów

KOF Regard to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku BHP Rzeszów. Realizujemy zadania we własnym ośrodku oraz w siedzibie klienta. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne techniki przekazu oraz dostępne na rynku narzędzia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i  dobieramy rozwiązania odpowiadające potrzebom klienta.

Usługi BHP i PPOŻ na najwyższym poziomie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry