Allegro – lider sprzedażowy

Od ponad 20 lat korzystają z niego sprzedawcy (by sprzedać produkty znajdujące się w asortymencie sklepu), jak i kupujący – aby szybko i bezproblemowo zaopatrzyć się w to, co potrzebne.

Zakupy przez internet to także niewiarygodna wygoda (nie trzeba martwić się o dostawę ciężkich rzeczy) i pomoc dla tych, którzy artykułów o dużej wadze nosić nie mogą – dla nie w pełni sprawnych, starszych i kobiet w ciąży.

Dostawa przesyłek odbywać może się w różnych miejscach: w domu, w punktach odbioru (na poczcie, na stacjach benzynowych, w kiosku) oraz w Paczkomatach InPost (miejscach dostępnych przez całą dobą, w dogodnych lokalizacjach).

Integracja Allegro PrestaShop wsparciem dla sprzedaży

Każda osoba posiadająca własny biznes pragnie osiągnąć sukces. Jego uzyskanie jest bliżej, jeśli zostanie podjęta decyzja o synchronizacji sklepu z platformami e-commerce. Przykładem może być integracja Allegro+PrestaShop

PrestaShop to skrypt, interfejs, który daje wsparcie w prowadzeniu e-sklepu. To pomoc dla sprzedawców!

Allegro + PrestaShop to możliwość:

  • udostępniania produktów do sprzedaży (w przypadku Allegro – na aukcje),
  • synchronizacji z API
  • wysokich standardów obsługa osób, które podjęły decyzję o zakupie danego artykułu,
  • szybka aktualizacja posiadanych w magazynie produktów i danych o zamówieniach,

Dzięki skorzystaniu z daleko idącej synchronizacji sklep internetowy stanie się bardziej popularny, może nastąpić zwiększenie zysków/przychodów. Dzięki automatyzacji i przyspieszeniu niektórych procesów pojawią się oszczędności czasowe, które można przeznaczyć na zwiększenie kwalifikacji (swoich i pracowników) poprzez szkolenia i poszerzenie wiedzy na temat standardów obsługi klientów

ErpBox – krok ku zyskom

Integracja Allegro+PrestaShop z ErpBox to krok godny naśladowania. Dla wahających się, dla osób, które mają problem z podjęciem decyzji przygotowano ciekawe rozwiązanie: możliwość bezpłatnego sprawdzenia mnogich funkcji serwisu. Czas, okresu testowego (bezpłatnego!) wynosi aż 21 dni! Dowiedz się więcej, jeśli zainteresował Cię temat i chcesz wykorzystać te możliwości w swoich działaniach sprzedażowych.

Allegro – lider sprzedażowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry